Whatsapp
Whatsapp

Your smile is our art...

SERAMİK DENTAL ORAL AND DENTAL HEALTH POLYCLINIC

Our Dentists, who prioritize the satisfaction and health of their patients, have been serving in the field of dental health for many years. With our professional and friendly team, your dental treatments are in safe hands in our clinics equipped with the latest technology and international standards.

Dental Implant (Dental Implant), Digital Smile Design, Teeth Whitening (Bleaching), Orthodontic Treatments (Wire Treatments), Laminated and Zirconium Coatings, Oral and Maxillofacial Surgery, Pedodontics (Pediatric Dentistry) and Endodontics ( Root Canal Treatment) is applied by experienced and expert dentists in their branches.

Book your appointment

We will get back to you immediately

We help you start a happier, more comfortable new life. If you wish, you can fill out the form on the side and let us know how we can help you. Thus, we can get back to you immediately and make an appointment for the most appropriate treatment method. If you wish, you can also contact us on our whatsapp communication line.

Whatsapp
Get informed
Before you save browse, Cookie Policy, Personal Data Protection

Testimonials

We welcome our patients with a smile and send them with a smile. Some of the comments made by our esteemed patients for Seramik Dental.

Google

« Rahatsızlığınızdaki en ince detaya kadar ilgilenen bir personel kadrosu ve sahibi var. Çok memnun kaldım. Bana uygun şekilde randevular ayarlayarak dolgularımı ve diş temizliğini yaptırdım. Teşekkürler Seramik Dental ekibi. İyi ki varsınız »

Mehmet ÇERÇİ
Google

« Gerçekten çok memnun kaldım.Çürüyen bir diş ağrısı ile gitmiştim. Son derece ilgi ve alakayla dişimi kaybetmeden ağrımın geçmesine yardımcı oldular. Tavsiye ediyorum. »

Gökhan DEMİRBAĞ
Google

« Disimi dolgu yaptirdim cok memnun kaldim ilgi ve alakadan yine baska bir islem için gidecegim, gönül rahatliğiyla tercih edebilirsiniz. iki-üc hafta sonrada ön protez kaplamalarimi söktürüp yeniden yaptirdim en az 15 yillik olan eski protezlerim gittim yerine kendi dişimden ayirtedilemeyen yeni dislerim geldi. Çok mutluyum rahatca gülebiliyorum artik iyi ki sizinle tanismisim dislerimle cokk mutluyumm sayenizde:))) »

Zehra SANCAR